Biuro Rachunkowe Retax - Obsługa finansowa i księgowa firm
Menu Biura Rachunkowego

Studio Graficzne Retax


data aktualizacji: 05.01.2015

Studio Graficzne Retax powstało z ideą Kompleksowej Obsługi Firmy na wielu płaszczyznach. W obecnych czasach, gdzie wszyscy pracują w dużo większym tempie, brakuje czasu aby wszystkie usługi wspierające funkcjonowanie przedsiębiorstwa organizować w wielu miejscach - wychodzimy na przeciw oczekiwaniom Naszych klientów, tych obecnych jak i również przyszłych.

Nasza oferta usług wspierających działanie Państwa firmy jest bardzo rozbudowana, oczywiście pomijając już usługi Naszego Biura Rachunkowego Retax, które prężnie fukncjonuje od 1996 roku. W wachlarzu naszych usług znajdziecie Państwo obecnie:

Projektowanie stron, witryn, serwisów i portali internetowych -

każdy projekt jest indywidualnie dopasowany do każdego klienta. Wykonamy prostą wizytówkę np. sklepu lub salonu fryzjerskiego, bardziej rozbudowane projekty, łącznie z zaprojektowaniem i wykonaniem portalu internetowego opartego na naszym systemie CMS i bazie danych MySQL, jak i platformy sprzedażowe typu: sklep internetowy.

Poligrafia reklamowa -

jak wiadomo REKLAMA jest dźwignią handlu, mając już wykonaną solidną i przyjazną witrynę www, warto uzbroić arsenał swojej firmy o kolejne elementy reklamy - zaprojektujemy i wykonamy dla Państwa ulotki, wizytówki, reklamę wielkoformatową, długopisy reklamowe, bloczku, druczki, katalogi, plakaty - dzięki współpracy z wieloma drukarniami offsetowymi jesteśmy w stanie zaoferować bardzo korzystne warunki

Opieka posprzedażowa -

Korzystająć z usług Biura Rachunkowego Retax lub Studia Graficznego Retaxstudio oddajemy Państwu do dyspozycji na prefyrencyjnych warunkach usługi informatyczne - pomoc przy rozwiązaniach software'owych jak i hardware'owych.Aktualności | Biuro Rachunkowe | Studio Graficzne | Mapa dojazdu | Kontakt
copyright by biuro rachunkowe retax 1996-2015